Izejmateriāli

Piedāvājam augstas kvalitātes krāsojošās lentes (ribbonus), kurām ir pieejami dažādi garumi, platumi un krāsas, kā arī pašlīmējošās papīra etiķetes, plastikāta etiķetes, tekstila etiķetes vai citu speciālo materiālu etiķetes Jums nepieciešamajai apdrukai. Termopārneses lentes izmanto lielākā daļa printeru ražotāju, tai skaitā Eltron, TSC, Sato, Intermec, Datamax, Zebra.

Uzdruka ir noturīga un ir  iespēja apdrukāt ne tikai papīra etiķetes, bet arī plēves, tekstila, vai citu materiālu etiķetes. Uzlīmes neiedarbojas uz ārējiem faktoriem. 

Tiešā termodruka balstās uz attēla uzdruku uz termojūtīga materiāla siltuma iedarbības rezultātā. Savukārt, termotransfēra druka balstās uz to, ka uz poliestera plēves uzklātā krāsviela paaugstinātas temperatūras iedarbībā kūst un tiek uzdrukāta uz marķēšanas virsmas.

Šīs tehnoloģijas galvenās priekšrocības ir drukas ātrums un augstā kvalitāte, zemas servisa izmaksas, iespēja drukāt uz dažādiem materiāliem, iespēja drukāt svītru kodus ar augstu izšķirtspēju un drukas drošums.

Iegādājoties krāsojošo lentu pie mums, Jūs iegūsiet kvalitatīvus un pārbaudītus materiālus, kas nodrošinās nevainojamu drukas kvalitāti!

Mūsu speciālists palīdzēs piemeklēt Jums nepieciešamo lentes veidu. Sūtiet savus jautājumus un veiciet pasūtījumus, rakstot: info@bmexpert.lv vai zvanot uz tālr. 29606445.

ribbons1   ribbons2 ribbons3 ThermalTransferRibbons